De Wolven van... als origineel teamuitje

Wie aan tafel is de wolf?

Een dorp zoals elk ander. Een bakker, een smid, een burgemeester die te veel praat. Maar sinds deze herfst klopt er iets niet: 's nachts klinkt er gehuil, en elke ochtend is er iemand verdwenen. De wolven wonen niet in het bos. Ze zitten aan tafel. Misschien wel naast jou.

Wie kun jij vertrouwen binnen je team?

De Wolven van… is het weerwolvenspel in een eigen jasje van Beleving Indoor: met maskers, kaarten en een spelleider die het dorp door de nacht leidt. Iedereen krijgt in het geheim een rol. De meesten zijn dorpelingen. Een paar zijn wolven. En sommigen hebben een gave: de Ziener, de heks, de jager, Cupido.

's Nachts gaan de maskers voor en slaan de wolven toe. Overdag opent de dorpsraad: wie gedroeg zich vreemd? Wie zweeg te lang? Wie praatte juist te veel? Het dorp wijst, iemand wordt verbannen, en de kaart gaat om. Was het een wolf… of een onschuldige collega?

de wolven van wolven spel

Samenwerken, strategisch denken en elkaar ontmaskeren

Geen hardlopen, geen handigheid, geen voorkennis nodig. Alleen je verstand, je stem en je gezicht. Wie kan liegen zonder te knipperen? Wie ziet dwars door een collega heen? Wie wordt in de eerste ronde al weggestemd omdat hij te stil was? De Wolven van… zet de dynamiek van je team op scherp en levert gegarandeerd gespreksstof op voor de borrel erna. Spannend, hilarisch en verrassend confronterend.

Elke ronde is anders, en in twee uur speel je meerdere dorpen: wie in het eerste dorp werd verbannen, is in het tweede misschien wel burgemeester. Een spelleider van Beleving Indoor begeleidt het spel van begin tot eind.

Waar kunnen jullie dit teamuitje spelen?

Speel De Wolven van… in onze eigen speelruimte aan de Duinstraat in Scheveningen, tot en met 14 personen. Koffie en thee staan klaar; een lunch, borrel of andere catering regelen wij graag erbij, maar alleen het spel kan natuurlijk ook.

Grotere groep? Dan spelen we op een locatie naar keuze, bij jullie op kantoor of bij een van onze partnerlocaties, met meerdere dorpen tegelijk. Let op: door het gebruik van effecten is een eigen, afsluitbare ruimte nodig.

teamuitje indoor teambuildingsspel de wolven van spel
Hulp nodig of vragen?
Bel +31 (0)70 221 0359 of stel uw vraag per e-mail.


Vrijblijvende offerte:

* verplicht veld

Onze teamuitjes

  • ✔Specialist bedrijfsuitjes & zakelijke evenementen
  • ✔ Teambuilding & plezier gegarandeerd
  • ✔Scheveningen + meer strandlocaties Zuid-Hollandse kust
  • ✔Grote groepen: 500+ personen
  • ✔Voor alle deelnemers wat wils. Iedereen geniet!

De volgende bedrijven gingen u voor:

Aegon teamsuitje
AFAS bedrijfsuitje
BAM bedrijfsuitje
Heineken bedrijfsuitjes
Bol bedrijfsuitje
Eneco bedrijfsuitje
Johan de Witt College bedrijfsuitje
Campina bedrijfsuitje
Ministerie teamuitje
Politie bedrijfsuitje
Shell teamuitje
Winford bedrijfsuitje
T-mobile teamuitje
Unilever bedrijfsuitje
KPN bedrijfsuitje
FME bedrijfsuitje
/ Links / Disclaimer / Algemene voorwaarden / Privacyverklaring
Wij werken met e-facturatie en rekenen hiervoor geen extra kosten.
Website laten maken